patteran: (ракушка-витраж)
[personal profile] patteran
dnipro-coffee-map

Привіт, друже!

Ми – Наталя і Оля, мешкаємо у Дніпрі, дуже любимо спілкуватися, добру каву та смаколики. У нас є для цього «потаємні» та затишні місця. До того ж, постійно робимо нові «кавові» відкриття. А ще ми нещодавно вимріяли та створили Dnipro Coffee Map – Кавову Мапу Дніпра, на яку нанесли ті заклади, які вважаємо гідними уваги наших друзів і гостей міста. А наша добра подруга Таня з Києва її намалювала.

dsc_4484_1

На нашій мапі відзначені дуже різні заклади.
Заклади для тих, хто працює в офісі й має лише хвилинку на філіжанку запашної кави, для тих, хто біжить по справах, але ніколи не відмовиться від «coffee to go», для тих, хто просто гуляє містом і відпочиває.
Для фрилансерів, великих компаній, закоханих, сімейних посиденьок.
Для гурманів і тих, хто цінує якісний фаст-фуд.

У кожного з 30 закладів на Dnipro Coffee Map є своя фірмова та найсмачніша страва. Ми запрошуємо вас прогулятися найкращими кав’ярнями в самому серці міста. Це буде цікава й смачна мандрівка, обіцяємо!

Якщо ти шукаєш подарунки на зимові свята, плануєш багато зустрічей і прогулянок на канікулах, чекаєш на гостей з інших міст або в тебе є друзі, що народилися узимку, Кавова Мапа Дніпра стане у нагоді й подарує незабутні враження.  А на весні ми ще щось вигадаємо!

dsc_4509_1

А що у конверті?


  • власне, мапа-гід. З адресами, розкладом роботи закладів у центрі Дніпра та рекомендаціями щодо найсмачнішого замовлення

  • картка-подарунок, яку ти протягом грудня 2016 та січня 2017 можеш обміняти на смаколик у закладі, що знайдеш на Dnipro Coffee Map

  • сюрприз 😉

І де придбати?


  • на сайті UA-TRAVELS за посиланням

  • написавши нам у приватні повідомлення на сторінці проекту – https://www.facebook.com/Dniprocoffeemap/

  • у Арт-Квартирі, завітавши до Чуланчика (Адреса: м.Дніпро, пл. Троїцька, 3-1. Працює у вт-чт 13:00-23:00, пт-сб 17:00-03:00, нд 15:00-23:00)

  • а також замовити Кавову мапу Дніпра як подарунок-сюрприз другу, по пошті у будь якій куточек України! Пишіть на адресу – uatravelsinua@gmail.com

Шановні ресторатори, приєднуйтесь, подаруймо нашим гостям шанс ще краще дізнатися про смачні місця Дніпра! 😉

Вартість Dnipro Coffee Map – Кавової Мапи Дніпра дорівнює вартості філіжанки кави – 30 грн!

From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

December 2016

M T W T F S S
   1234
567891011
12131415161718
1920 21 222324 25
26 2728293031 

Expand Cut Tags

No cut tags